Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemanko
Offline AequitasPL
20.01.2014, 15:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2014 15:36 przez AequitasPL.)
Siema! Mam na imię Tomasz Anioł niedawno odkryłem istnienie tego forum w smite gram około miesiąca lecz w grach MMO mam spore doświadczenie.Grałem(z jakimś osiągnięciami) w takie gry jak Metin 2, Runes of magic ,Allods, CS, War Thunder, Panzar, Combat Arms(mogłem o czymś zapomnieć). Jestem z Krakowa mam 23 lata. Chętnie pogram w jakimś teamie lub ogólnie z kimś Cwaniak. Moje ulubione postaci to Freya Ra Anubis. Pozdrawiam z Krakowa Oczko Mój nick w grze AequitasPL
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline AequitasPL
05.08.2014, 10:17
Witam znowu! Wróciłem do gry po około pół rocznej przerwie, więc postanowiłem się jeszcze raz przywitać. Podtrzymuję że chętnie bym z kimś pograł (team lub ogólnie z kimś). Z osiągnięć ze smite mogę się tylko pochwalić Anubisem legendarnym. Pisać tu lub w grze nick oczywiście AequitasPL! Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Wencik321
05.08.2014, 10:52
cześć