Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smite.exe przestał działać
Offline zirean
12.07.2015, 15:18
Podczas pewnej gry, areny, Cupidem, po załadowaniu nie widziałem swojej postaci ani pola walki, widzialem swoj pasek hp, mape, po prostu hug. Zresetować próbowałem ale niestety od tamtego czasu pojawia mi się komunikat "smite.exe przestał działać'', reinstall nie pomógł, format nie pomógł, przyciski supporcie nie pomogły, a że ja się na komputerach nie znam to pisze. Help me i need fp for sylv skin :<
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline PanSilent
12.07.2015, 22:10
No, tu jestem w kropce. Wszystkie koła wykorzystane i nie mam bladego pojęcia jak ci pomóc.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline seb321
12.07.2015, 23:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2015 23:18 przez seb321.)
Nie wiem czy pomoże, ale warto spróbować:
1.Usuń smite jakimś programem do całkowitej deinstalacji (np. revo uninstaller, total uninstall).
2.Jeśli używasz to wyłącz firewalle czy inne zapory sieciowe.
3.Zainstaluj Smite ponownie z uprawnieniami administratora i w domyślnej lokalizacji.

Jak nie zadziała to problem leży po stronie hi-rezu lub oprogramowania na Twoim kompie

Edit:
Btw co na forum jest z godziną?Jest 23 a nie 21.