Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smite vs League of Legends
Offline Jurix
13.03.2013, 20:53
Post: #1
Moim zdaniem to i to jest dobre a waszym? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline cord
13.03.2013, 22:48
Post: #2
smite dobry ale nie da sie grac ciagle w jedna gre.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Jonxx
14.03.2013, 09:23
Post: #3
Gram w obie gry i proszę was nie porównujcie ich bo jedyne co je łączy to gatunek gry, tzn MOBA. W każdym razie znajdzie się kilka podobieństw ale nie jest ich wiele.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Kubski
14.03.2013, 15:39
Post: #4
Ciężko porównać akurat te dwie gry, ponieważ są one jakby spojrzeniem z innej strony na jedną budowlę. Gatunek MOBA potrafi się dynamicznie rozwijać, co niewątpliwie pokazali nam twórcy z Hi-Rez Studio.

Wydaje mi się, że League of Legends jest przede wszystkim bardziej dynamiczny - Smite również wymaga szybkich akcji-reakcji, ale odbywa się to w inny sposób. Pierwsza gierka przypomina klasyczny RTS + zręcznościówkę, druga już raczej przechodzi w samą grę zręcznościową. Taktyka w Smite także jest bardzo ważna, jednak rola junglera nie jest tutaj w tak dużej cenie, jak w LoLu, a więc największy nacisk kładzie się na umiejętności gry i współpracy. Wydaje mi się, że to kwestia świeżości Smite na rynku. Z czasem twórcy niewątpliwie otworzą nowe ścieżki rozwoju i pozwolą na realizowanie innowacyjnych taktyk, co w końcu jest mało możliwe z tak niewielką liczbą dostępnych bohaterów.

W stronę Battleground of Gods na pewno idzie fakt, że niektóre skórki do bohaterów są dostępne za Favor - czyli coś jak IP z LoLa. Innymi słowy - nie trzeba ładować realnych pieniorów, żeby kupić nowy wygląd dla heroesa Uśmiech Powiedziałbym też, że Smite bardziej liczy się z graczami - tak samo, jak na początku było to w przypadku Ligi Legend, gdy gra trafia na rynek, producenci chcą się liczyć ze społecznością graczy. Z czasem to osłabnie, ale niewątpliwie przynosi to duże korzyści. Ostatnim, dużym plusem na koncie Smiite dałbym oryginalność (jest to kolejna wychodząca w ostatnich latach gra MOBA, jednak znacznie różniąca się od poprzedniczek) oraz możliwość łatwego wybicia się na scenie E-Sportu, na którą gra Hi-Rez studio ostatnio pcha się drzwiami i oknami. Jeśli zacznie się trenować już teraz, to kto wie...
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź