Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream jak (nie)każdy inny...ale warto.
Offline Laplan
07.09.2015, 23:56
Post: #1
Cześć,

Chciałbym Was zaprosić na mój stream. Przede wszystkim "puszczam" Smite a tak naprawdę to tylko Smite. Narazie nie mam stałych godzin nadawania ale wraz ze wzrostem publiki (który mam nadzieje nastąpi) będę planował regularne gry z widzami.

Jak wiadomo, trudno się przebić w tłumie na tłiczu. Dlatego jeśli odwiedzisz link który podam na końcu swojego posta (o ile go doczytasz do końca), napisz cokolwiek na czacie streamu. Jeśli chcesz napisać: "Ej stary! jesteś nudny jak ostatni odcinek Mody Na Sukces", pisz śmiało. Każda krytyka mile widziana, a wręcz niezbędna osobie która dopiero zaczyna być gwiazdą światowego formatu... Chyba mnie poniosło.

Każdy followers może liczyć na giveaway'a w postaci mojego szczerego uśmiechu z przerwą między zębami (a dla wybranych: łamiący się głos i łzy w oczach).

Z rzeczy mniej ważnych... Mam na imię Michał, mam 30 lat, gram dla tzw fanu. Ze "Smajtem" rozpocząłem przygodę ponad półtora roku temu. Nigdy nie grałem w LoLa... troszkę w Dotę... jakieś 200 godzin Oczko. Gram sam...albo z kilkorgiem znajomych... Ale kogo to obchodzi?

http://www.twitch.tv/laplannapalm

Zapraszam :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Demokop
08.09.2015, 07:44
Post: #2
Ciężko będzie ludziom obejrzeć twój strumyk nie wiedząc kiedy się go spodziewać. Północ i wczesne godziny poranne oraz przed 16 w dni pracujące odradzam. Dużo osób wbija tylko jeśli masz ciekawą ligę na smite, też nie wspomniałeś.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ https://www.facebook.com/Demokop
https://www.youtube.com/user/Demokop
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź