Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Syf jakich mało
Offline smiterez
06.02.2013, 19:36
Post: #1
Witam, grałem kiedys w SMITE ale miałem posrany problem, grałem jede dzien i nagle 'scieżka gry' is not a vaild Win32 aplication, olałem to. Dzisiaj sciagam, uhahany gram pół dnia, wyrzuciło mnie z gry pojawił sie jakis komunikat i zaraz znikął, wchodze jeszcze raz i 'scieżka gry' is not a vaild Win32 aplication. Delikatnie mówiąc zaraz roz*ebie pół pokoju a komputer leci przez okno, miał ktos podobnie? da sie to ogarnac ? Prosze o szybką odpowiedz
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline erdemo
07.02.2013, 12:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.02.2013 13:40 przez erdemo.)
Post: #2
Po pierwsze podaj jaki masz system operacyjny.

Jak sam komunikat wskazuje masz błedy z plikami systemowymi. Może być kilka przyczyn:

1. Masz zawirusowany komp, polecam przeskanować jakimś antywirem w ostateczności jak antywirus nie usunie niczego(antywir ma usunąć wirusa a nie naprawić problem) to skorzystaj z programu combofix. Pamiętaj tylko że jak będziesz używać combofix to koniecznie wyłącz antywirusa wraz ze wszystkimi jego funkcjami(antywirus będzie ci wykrywał combofix jako wirusa dlatego musisz go wyłączyć przed ściągnięciem jak i podczas używania go).

2. Być może masz uszkodzony dysk Twardy, nie miałeś wcześniej jakiś błędów typu że nie spodziewanie jakieś pliki ci zniknęły bądź coś przestało działać? Przeskanuj dysk programem HD Tune, w celu poszukania bad sektorów.


Daj znać jaki masz system operacyjny, powiec jakiego antywira używasz i czy skan combofixsem pomógł oraz czy HD Tune wykryło bad sectory.

@Edit
WAŻNE: Zapomniałem, przed skanem combofix-em najpierw ściągnij program HiJackThis i wybierz w nim "Do a system scan and save logfile" program ten zrobi szybką analize twojego komputeraz i poda ci wyniku w notatniku. Wklej całą zawartość tego notatnika tutaj albo prześlij mi na PW.

A i po przeskanowanie combofix-em wyświetli ci się notatnik z rzeczami jakie combofix zrobił. Wklej wtedy zawartość tutaj albo wyślij mi na PW. Ale najpierw daj skana z HiJackThis
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline smiterez
07.02.2013, 15:54
Post: #3
Dzięki za odzew, system mam w7 i raczej realna jest pierwsza opcja, wróciłem z internatu (2-3miesiace wczesniej reinstal systemu) siostra nie używała anty-wira, bo jak twierdzi (po co? przeinstalujesz jakby cos) więc chyba to pierwsze Oczko Przeskanuje i sposprawdzam, a później dam znać Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
termik
07.02.2013, 17:10
Post: #4
Może to być też corrupted file, czyli coś tam źle się pobrało, ewentualnie jakiegoś elementu nie zassał. Grałeś sobie grałeś, i doszedłeś do momentu gry, że jakiś plik musiał zostać uruchomiony, a go nie było.

Więc jeśli to wyżej nie pomoże, to spróbuj odinstalować SMITE (przypominam, nie tylko exe gry, ale i te wszystkie Hi-Rezy), następnie usunąć klienta i jeszcze raz go pobrać, najlepiej obserwując czy nie było jakiś przerw w działaniu neta itd, bo wtedy najczęściej się to zdarza.
Offline erdemo
07.02.2013, 18:19
Post: #5
Skan HijackThisem trwa kilka sekund, być może po usunięciu wira wystarczy wgrac na nowo Direxta jeżeli nie to daj znać a wtedy dam ci dokładniejsze wskazówki co zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline smiterez
09.02.2013, 18:43
Post: #6
Jak poskanowałem komputer mało nie spadłem z krzesła ;D 1106 zainfekowanych plikw 0.o ale pobralem jeszcze raz i dzisiaj zaczynam gre, poki co jest dobrze Uśmiech czasem pisze że SMITE przestał pracowac i mnie wyrzuci z gry ale jeszcze w trakcie meczu tego nie było Uśmiech Dzięki za porady
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty