Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam drużyny
Offline Avatarix
15.11.2014, 09:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2014 09:13 przez Avatarix.)
Szukam jakoś tak od dziś jakiegoś klanu/grupy do grania conquestów, nie obraziłbym się pójścia na jakieś turnieje.
Gram supportami, solo-lanerami i jeszcze hunterami jak Dionizos, Zhong Kui, Rama, Chang'e, Ymir, Afrodyta, Odyn i zaczynam grywać Hel.
W grze mam 29lvl i zwię się Avatarix
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Zdechły
15.11.2014, 11:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2014 11:12 przez Zdechły.)
Zapraszam do klanu YoGo, wystarczy wejść na TSa - pogadamy, pogramy... A potem tak codziennie.

Nasz TS: ts.yogo.esy.es - serdecznie zapraszam! Gramy głównie wieczorami-nocami. Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Borys
15.11.2014, 14:40
Hej hej Oczko

MinasProject zaprasza w swoje szeregi Oczko
W naszym teamie będziesz się dobrze bawił, możesz grać z nami 4fun ale znajdziesz też kompanów do gier turniejowychOczko
Mamy własnego TS'a ip: ts.minasproject.pl
Jeśli chcesz się więcej o nas dowiedzieć odwiedź stronę: http://www.minasproject.pl
zapraszamy do wspólnej gry!

Pozdrawiam
Borys
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: kdtni1.jpg]
i7 5820K | Asus Rampage V Extreme |4x4GB HyperX Predator 3000MHz | 2xAsus GeForce GTX970 Black OC SLI |Intel 2.5'' SSD 520 240GB + WD Green 3x2TB | Corsair H110 | Corsair Graphite Series 780T | Corsair RM 1000W, 80PLUS GOLD | 3x Asus MX279H | Logitech G930 | Logitech Z-506 | Logitech Driving Force GT | MacBook Pro
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Moywier
13.04.2015, 22:12
Witaj Uśmiech Z chęcią Cię wypróbujemy! Łącznie z moim kumplem zbieramy ludzi do profesjonalnego klanu! Zgłoś się do nas! Szczegóły znajdziesz tu: http://forum.smitebuild.pl/watek-Rekrutacja . Jeśli mniej więcej spełniasz wymagania, to zaproś nas w Smite! Mój nick to Moywier , a mojego kompana arlekin98 ! Pozdrawiam!