Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam ekipy
Offline Oku
10.07.2015, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.07.2015 13:59 przez Oku.)
Witam poszukuje ludzi do wspolnej gry. Nick w grze Okurosama, wiecej informacji udziele na prv (najlepiej w grze). Mam 30lvl. Rankedow jeszcze nie gralem. Z informacji ze strony na http://smite.guru/ dowiedzialem sie, ze mam 2,2k elo. Do uslyszenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Demokop
10.07.2015, 13:29
Jakbyś napisał na jakim poziomie grasz to łatwiej byłoby Ci znaleźć team.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Vizart
11.07.2015, 22:43
skoro nie grał jeszcze rankedów to nie gra na poziomie Duży Uśmiech
Offline RiviT
12.07.2015, 09:23
to że nie gra rankedów nie znaczy że nie gra na poziomie Uśmiech zerknij na Xaliea chociażby siedzi w kwalifikacjach tu i tu a gra na poziomie swiatowym więc czasem lepiej pomyslec wpierw niz pisac takie rzeczy. Może chłopak zapowiada się na drugiego Xaliea... Uśmiech
Offline Oku
16.07.2015, 20:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2015 18:31 przez Oku.)
Widac ciezko nawet u rodakow znalesc chetnych do wspolnej gry ^^" oh well
Offline Demokop
17.07.2015, 10:21
Nawet? chyba przede wszystkim u rodakówUśmiech
Offline Oku
17.07.2015, 16:37
True, true.
Offline voodojoint
17.07.2015, 17:05
Jeżeli chcesz zagrać z kimś kto ma ~22lv Duży Uśmiech to ja się pisze ;x
Offline Oku
17.07.2015, 17:38
Chce znalesc 3-4 osoby do wspolnej gry. Udalo mi sie wbic 2,3k elo i nagle 8 gier z rzedu dostawalem 1-2 idiotow, bo inaczej ich zagran nie umiem nazwac. Jedna ciekawoscka raz w meczy dostalem czlowieka z 620elo (nie wiedzialem, ze ponizej 1k jest mozliwe). Poprostu mam juz dosc solo q.
LVL konta ma dla mnie male znaczenie, jak ktos umie uzywac glowy to od 1lvl bedzie gral na przyzwoitym poziomie, a z czasem douczyc sie buildow, zestawien/combosow postaci to nie jest jakis duzy problem.
Offline voodojoint
17.07.2015, 18:07
Więc jeżeli jesteś chętny na wspólną gre to pisz w grze na VeTuN. I tak ogarniam smite na "przyzwoitym" poziomie a to, że dostajesz graczy którzy ledwo opanowali obsługę WSAD to norma chyba w każdej grze;D