Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam klanu
Offline Marflow
05.04.2015, 19:16
Szukam klanu w ktorym mozna sobie pogadac i pograc z innymi ale i rowniez szukam takiego klanu ktory ma zamiar uczestniczyc w turniejach.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline PanSilent
06.04.2015, 10:21
Dziwna rzecz... Rytuał z krwią dziewicy i łuską smoka się nie udał.
Nie przyzwałem Borysa.

Ale możesz wezwać go sam i pogadać z nim na jego TS:
ts.minasproject.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Borys
06.04.2015, 12:25
hahahah dobre dobre;d
Żeby nie było że coś ze mną nie tak, to zapraszam do mojego klanuOczko
Więcej info o rekrutacji tutaj: http://forum.smitebuild.pl/watek-MinasPr...7#pid18617
Zapraszam również na ts'a : ts.minasproject.pl (dzisiaj już nie ma eventu więc będzie spokój)
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: kdtni1.jpg]
i7 5820K | Asus Rampage V Extreme |4x4GB HyperX Predator 3000MHz | 2xAsus GeForce GTX970 Black OC SLI |Intel 2.5'' SSD 520 240GB + WD Green 3x2TB | Corsair H110 | Corsair Graphite Series 780T | Corsair RM 1000W, 80PLUS GOLD | 3x Asus MX279H | Logitech G930 | Logitech Z-506 | Logitech Driving Force GT | MacBook Pro
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Moywier
13.04.2015, 22:18
Witaj Uśmiech Z chęcią Cię wypróbujemy! Łącznie z moim kumplem zbieramy ludzi do profesjonalnego klanu! Zgłoś się do nas! Szczegóły znajdziesz tu: http://forum.smitebuild.pl/watek-Rekrutacja . Jeśli mniej więcej spełniasz wymagania, to zaproś nas w Smite! Mój nick to Moywier , a mojego kompana arlekin98 ! Pozdrawiam!