Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Settlers Online
Offline Cassa
29.09.2012, 13:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2012 13:02 przez Cassa.)
"Możesz eksplorować otoczenie i odkrywać nowe tereny, by powiększyć swą osadę. Znajdziesz tam nie tylko cenne surowce, ale także natrafisz na obozy bandytów, którzy spróbują przeszkodzić ci w ekspansji. Czy zdołasz położyć kres ich knowaniom i powiększysz swe wpływy?
W The Settlers najlepiej bawić się z przyjaciółmi. W świecie Settlers istnieje wiele sposobów interakcji i komunikacji z innymi graczami. Handluj ze znajomymi, korzystając ze zintegrowanej listy przyjaciół, albo rozmawiaj z nimi, używając funkcji czatu gry.
Wraz z przyjaciółmi weź udział w niesamowitych przygodach czekających na was w świecie The Settlers. Eksploruj nowe wyspy i chroń swe imperium przed najprzeróżniejszymi zagrożeniami."

Screeny:

[Obrazek: The_settlers_online_1.jpg]
[Obrazek: 20120112141936.jpg]

Oficjalna strona: >>CLICK<<
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline karski1
04.10.2012, 21:09
Kultowa gra. Jedna z lepszych!
16.10.2012, 13:30
Grałem miesiąc i mi się znudziła ale gierka spoko 9/10 jedna z najlepszych
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline mimix2
16.10.2012, 14:59
Troszeczke pograłem i mi się znudziła. Nawet mi się wtedy podobała.