Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W poszukiwaniu ludzi do gry. Ew. teamu
Offline Vasemir
11.04.2013, 01:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.04.2013 01:27 przez Vasemir.)
Post: #1
Jak w temacie - szukam ludzi do wspólnej gry od czasu do czasu. Do 30lvl jeszcze mi daleko; nie mogę powiedzieć, że zgłębiłem tajniki gry, więc i nie szukam żadnego "pro teamu", a raczej ludzi, z którymi mógłbym się sprawnie komunikować na TS, Skype czy innym Mumble.
Gdyby jakiś team szukał studenta z dużą ilością czasu, to chętnie dołączę Duży Uśmiech Po prostu gram dopiero od dwóch miesięcy, a że nie celuję (jeszcze) w żadne turnieje, to nie mam na to parcia. Choć nie powiem - gdybym okazał się dość dobry (nie wymiatam battlefieldu, ale czuję, że ogarniam), to z przyjemnością wziąłbym w jakimś udział.

Mój nick w grze to VasemirPL - dodajcie, odezwijcie się. Proszę tylko, by nie pisali ludzie poniżej 16 lat ani tacy, którzy potrafią pisać tylko "Kali jesc, Kali pic" (i bynajmniej nie chodzi o hinduską boginię), a zrymować tylko "pić" z "rzyć", If you know what I mean Oczko

Grywam:
- Vulcan
- Ymir
- Kali
- Ares
- Anubis
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Vasemir
12.09.2013, 00:24
Post: #2
Miałem z miesiąc przerwy, ale wróciłem i po tygodniu gry czuję, że chciałbym pograć z kimś ogarniętym i doświadczonym. Chętnie poddałbym się "testom" u jakiejś drużyny i ew. dołączył na razie na "rezerwę".
Chwilowo nie bardzo mam jak korzystać z komunikatorów głosowych.

Aktualizując info:
- master: Fenrir, Ares, Ra, Hades, Vulcan, Thor, blisko do Kali, Xbalanque, Hun Batzu i Arachne;
- obecnie najchętniej grywam Hel, Fenrirem, Aresem, Ra (ale ujdzie wszystko poza ranged phys [choć Xba już tak] i Freyą)
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty