Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WT] Wanking Team rekrutuje! Zapraszam!
Offline Narudura
28.07.2014, 20:51
Post: #1
Hejho!

Od jakiegoś czasu przygrywamy sobie w Smite ze znajomymi i mniej znajomymi ludźmi. Stworzyłem Klan z przekonaniem, że nie będę musiał męczyć się z randomami co przysporzyło mi wiele nerwów za mojej kariery w LoLu.

Mamy dopiero kilkoro członków jako, że klan istnieje stosunkowo krótko, ale za to mamy świetną atmosferę i bardzo często siedzimy na Curse Voice próbując przy tym zniszczyć wroga strategią, logicznym myśleniem i dopasowanymi do całego teamu Godami ^.^

Warunki przyjęcia nie są wygórowane, ale mamy pewne zasady, których staramy się trzymać.

Niestety nie przyjmujemy graczy poniżej 17 roku życia.
Wiem, że większa część populacji w grach jest przedziału 12-18, ale z doświadczenia wyciągniętego z kilkudziesięciu gier MMO itp. wiem, że wiek jest dosyć istotnym elementem w wirtualnym świecie, gdyż jak pewnie sami wiecie - populacja internetowych wojowników wciąż rośnie, a jednak gracze troszeczkę starsi mają więcej rozumu (bez urazy dla młodszych!). Oczywiście istnieją wyjątki, ale byśmy mogli zwerbować ich w nasze szeregi będę musiał wprowadzić okres próbny bez żadnych obiecywanych przywilejów.

Kolejnym najistotniejszym warunkiem jest posiadanie mikrofonu!
I programu Curse Voice.
Jeżeli ktoś takowego programu nie używa to HiRez studio postarało się byście jednak zaczęli uzyskując 200gem'ów za freeko w zamian za użycie owego programu!

Nie wymagamy doświadczenia w grach MOBA. Czy masz lvl 1 czy 30 max liga nie ma o dla nas najmniejszego znaczenia. Wspólnie opracowujemy taktyki z niektórymi przychodzi to instynktowni a z innymi się konsultujemy.

bardzo mile widziana znajomość języka angielskiego! Gdyż nasz klan nie rekrutuje tylko i wyłącznie Polaków. Mamy w naszej grupie kilki szwedów, którzy zapewniam są świetnymi ludźmi z dobrym poczuciem humoru i są bardzo pomocni!

Jeżeli jesteście zainteresowani wspólną grą, czy też macie dość grania z randomami serdecznie zapraszam!

IGN: Narudura

lub PW na forum!
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź