Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Offline Sharothar
22.01.2014, 02:54
Mały formularzyk osobowy:
Imie: Aleksandra
Nick : Sharothar
Ulubione Postacie z Smite: Nu Wa, Ao Kuang, Fenrir , Hel , Anubis , Bastet , Anhur , Freya , Loki
W Smite gram gdzieś od końca sierpnia / września 2013. Szczerze gram głownie dla własnej przyjemności, kilka meczyków dziennie głównie na Arenie. Jest to raczej pierwsza moja gra tego typu gdzie jest nastawiona głównie na PVP. Głównie zachwyciło mnie w Smite wcielenie się w bogów z różnych panteonów. Wcześniej miałam doczynienia z World of Warcraft ( do teraz jestem maniaczką warcraftowego świata), Perfect World i kilka innych gierek których już nazw nie pamiętam.
Zainteresowania: Rysunek, Dark Fantasy, Mitologia, Kraje skandynawskie, kultura norska ( wikingowie)
Mój Deviantart: Klik! Można podziwiać tutaj różne moje prace robione w programach graficznych w wolnym czasie od studiowania.
Muzyka : Black Metal, Dark Ambient, Viking Metal, Dark Wave
Studiuję Pedagogikę Resocjalizacyjną w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Ktoś chętny wymienić kilka słów? ;3
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Q1cmVSk.png]

Klik! <- Konto na Tiermonster
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
mirkw88d
22.01.2014, 14:34
(22.01.2014 02:54)Sharothar napisał(a):  Zainteresowania: Rysunek, Dark Fantasy, Mitologia, Kraje skandynawskie, kultura norska ( wikingowie)
Muzyka : Black Metal, Dark Ambient, Viking Metal, Dark Wave
Studiuję Pedagogikę Resocjalizacyjną w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Ktoś chętny wymienić kilka słów? ;3

Jak nie boisz się używać ts, to się z pewnością nadasz. I ładnie, że cytujesz najlepszy kawałek Tyr.
Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź