Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam ;)
Offline Borys
26.03.2015, 00:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2015 00:23 przez Borys.)
Hej, hej!

Generalnie większość aktywnych członków forum zapewne miała okazję czytać moje posty,niektóre może z nieco kontrowersyjnymi poglądami, a jeszcze nie miałem okazji się oficjalnie przedstawić więc idąc śladem innych robię to poniżej Oczko
Jestem Borys, chociaż rodzice kiedyś nazywali mnie Konrad;d
Jestem twórcą i właścicielem społeczności graczy MinasProject, klanu w większości popularnych gier online, sieci serwerów oraz sklepu z grami o tej samej nazwie.
Prywatnie jestem właścicielem agencji nieruchomości oraz wielkim fanem overclockingu oraz chłodzenia wodnego. Pasjonują mnie nowoczesne technologie, sprzęt komputerowy hi-end oraz wszelkie nowinki techniczne.
Pasjonuję się również dobrymi dźwiękami z resztą przez kilka lat zawodowo zajmowałem się organizacją oraz prowadzeniem imprez.

Gram w Smite, (dlatego tu jestem;p) oraz wiele innych gier co można zaobserwować na moim profilu Steam;d
Zapraszam również do mojego klanu w Smite i nie tylko więcej info na naszym ts oraz forum.
Jeśli gracie też w inne gry i Steam nie jest wam obcy to zapraszam do dołączenia do mojej grupy Oczko

Profil Steam
Grupa Steam
Facebook MinasProject
strona MinasProject
______________________________________________________________________________________________________________________________________ [Obrazek: kdtni1.jpg]
i7 5820K | Asus Rampage V Extreme |4x4GB HyperX Predator 3000MHz | 2xAsus GeForce GTX970 Black OC SLI |Intel 2.5'' SSD 520 240GB + WD Green 3x2TB | Corsair H110 | Corsair Graphite Series 780T | Corsair RM 1000W, 80PLUS GOLD | 3x Asus MX279H | Logitech G930 | Logitech Z-506 | Logitech Driving Force GT | MacBook Pro
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź