Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
Offline feer85
05.11.2015, 20:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2015 20:09 przez feer85.)
Witam mam mały problem otóż grałem ostatnio 3-dni temu i zabiłem nie raz jakiegoś ruska Nieśmiały nagle grafika mi się wykrzaczyła(zrobilo sie cos jak mainkraft a napisy zastąpiono jakimiś dziwnymi znakami):O myślałem ,że to ode mnie?Więc reset pc wszedłem ponownie do gry opisałem problem na klanowym czacie ktoś napisał ,że mnie zhackowali hmm...problem sieciówek spk SmutnySmutnySmutny tyle że od tamtej pory(wczoraj i dziś) grafika jak wejdę gdzieś na serwer robi się jak wyżej,dodam jeszcze jak wchodzę do menu gry i wybieram sobie postać wszystko ok może ktoś coś wie...czy da się coś z tym zrobić jakoś naprawić? Wywracanie oczami jeśli nie zrobię sobie nowe konto z góry dzięki pozdrawiam feer85
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Shirei
05.11.2015, 22:38
Spróbuj napisać do supportu Hi-Rezu, osobiście nie wiem co na to poradzić.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline feer85
05.11.2015, 22:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2015 22:57 przez feer85.)
(05.11.2015 22:38)Shirei napisał(a):  Spróbuj napisać do supportu Hi-Rezu, osobiście nie wiem co na to poradzić.
;)Spoko dzięki za szybką odpowiedz zrobię tak jak mówisz.
Ps. spróbowałem naprawić programem Hi-rez studios i wygląda na to,że jest ok Oczko Temat do zamknięcia pozdrawiam Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty