Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybielanie zębów laserowo - czy jest to skuteczne?
Offline klivk
14.07.2013, 22:26
Post: #1
Witajcie
Prosiłbym Was o odpowiedź i poradę, czy laserowe wybielanie zębów (mam tutaj na myśli salony White & Beauty) jest skuteczne i czy widać efekty?

Tutaj strona ich salonów: http://white-beauty.pl/pl/

Pytam bo znalazłem ofertą tych salonów na Grouponie za 99 zł (400 zł taniej)...
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline refem
23.07.2013, 10:46
Post: #2
Moja dziewczyna z tego korzystała. Płaciła 129 zł na zakupach grupowych, efekt jest widoczny - potwierdzam Uśmiech Podobno ma się utrzymać aż do 2 lat, zobaczymy Uśmiech Póki co minęły 2 tygodnie i efekt się utrzymuje cały czas.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline brownskin
04.10.2013, 20:07
Post: #3
Też mogę polecić wybielanie. Warto zainwestować w trochę więcej niż paski i wybrać się do dobrego gabinetu dentystycznego. Ja wybielałam zęby w Dentestetica i moim zdaniem, tylko taki zabieg daje gwarancję jakości i tego, że nasze zęby nie zostaną w jakiś sposób naruszone. Wybielanie powinno odbywać się pod okiem specjalisty.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline Wixiarz
05.10.2013, 19:32
Post: #4
(04.10.2013 20:07)brownskin napisał(a):  Też mogę polecić wybielanie. Warto zainwestować w trochę więcej niż paski i wybrać się do dobrego gabinetu dentystycznego. Ja wybielałam zęby w Dentestetica i moim zdaniem, tylko taki zabieg daje gwarancję jakości i tego, że nasze zęby nie zostaną w jakiś sposób naruszone. Wybielanie powinno odbywać się pod okiem specjalisty.

Dokładnie tak! Sam teraz noszę aparat i po jego zdjęciu będę wybielał, ale profesjonalny zabieg w renomowanej klinice z kumatymi osobami nie kosztuje ani 100, ani 200zł... Warto zainwestować, trochę się o tym naczytałem.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ NOWY PORTAL O BUILDACH SMITE
[Obrazek: Sygnaturapaint.png]

Serdecznie zapraszam na Największe w Polsce forum o systemie bada OS na smartfony samsung-a z serii wave - http://bada-WORLD.pl oraz forum o nowym systemie Samsung-a, Intela i Linux Foundation - http://TizenOs.com.pl, jak również http://Smitebuild.pl
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty