Logowanie >> Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam na stream!
Offline Lemedon
05.07.2013, 14:41
Post: #1
[Obrazek: fef3.png]


Hejka, chciałem Was zaprosić na dzisiejszy strumyk. Pod spodem znajdują się informacje o mnie jak i również o streamie Oczko

---

Zawsze chciałem być przedsiębiorcą. No może po części nim jestem, ale nie w takim wymiarze jakbym chciał. Wiele razy chciałem poprowadzić własną działalność gospodarczą, w branży hostingu gier czy też hostingu www, jednak zawsze coś stawało na przeszkodzie. Gram od dziecka, więc postanowiłem, że zajmę się właśnie grami.

Jako 8 letni chłopak dopiero zaczynałem z internetem, wtedy jeszcze poprzez linię telefoniczną. Pamiętam pierwszą instalację wtedy kultowego programu GaduGadu, a trwało to dobrą godzinę. Wtedy bardziej grało się w gry, które dołączali do pisemek typu CD Action. Sam internet nie pozwalał na wiele, wręcz w ogóle nie można było nic zrobić. Po pewnym czasie dopiero zakupiliśmy internet Neostradę (Tak, miałem neostradę. Teraz to nie do pomyślenia ).

Wraz ze stałym dostępem do internetu bardziej zainteresowałem się grami, sporo wtedy się grało. Od RPG’ów po jakieś strzelanki archaiczne. Generalnie co mi wpadło w ręce w to grałem. Wtedy była moda na wymianę grami. Ale nie samym komputerem się zajmowałem. Ogólnie lubiłem także konsole, ze względu na prostotę i możliwość rywalizacji. Pegasus to chyba moja pierwsza konsola, niestety nie posiadałem innych w przeszłości.

Komputery zmieniałem dość rzadko, więc raczej starałem się dobierać odpowiednie części komputera aby starczył jak najdłużej. Oczywiście wiadomo, że zdarzała się wymiana zasilacza ale tak na prawdę komputer zmieniłem tylko cztery razy w życiu. Pierwszy raz to zmieniłem komputer z komunii jednak on dość szybko wysiadł wiec musiałem zakupić laptopa. Komputer przenośny służył mi jakieś cztery lata po czym chyba poszło spięcie poprzez USB i niestety musiałem wymienić komputer na nowy. Postanowiłem, że jednak wybiorę stacjonarkę. Jednak one trzymają dłużej, mają lepsze osiągi i zawsze można zupgradować do woli.

A co teraz? Gram i to sporo w wolnym czasie i wrzucam materiały na Youtube, a także prowadzę kanał streamingowy na platformie Twitch.

---

Zaczynamy dzisiaj 05.07.2013 o godzinie 20.50!

Co na ruszcie?:
-Mortal Kombat (PC)
-FIFA 13
-League of Legends
-Gra niespodzianka

Odnośnik do streamu :http://www.twitch.tv/TheDelavor (Śledź mnie by wiedzieć kiedy gram)

Facebook :https://www.facebook.com/DelavorGra (Obserwuj mnie na facebooku by wiedzieć co i jak)

Youtube :http://www.youtube.com/TheDelavor (Pooglądaj archiwum oraz inne filmiki, lajkuj i subskrybuj)
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty