Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błąd 0xc00007b
Offline raadosuaF
05.03.2016, 00:55
Na początek chciałem zaznaczyć, że pisze ten post po przejrzeniu bardzo wielu poradników jak to naprawić ale większość z nu\ich jest, jak mi sie wydaje, przestarzała więc postanowiłem się zapytac tutaj.
Za każdym razem jak włączam launcher to wyskakuje ten błąd. Zainstalowałem juz chyba wszystkie mozliwe pliki, które wyczytałem, że mogą pomóc. Gre również przeinstalowałem kilkakrotnie, nic nie pomogło.
Smite mam na Steam, Windows 10 64bit Jestem świeżo po formacie komputera a wczesniej wszystko dobrze działało. Jesli ktos wie jak mozna to naprawic to naprawdę prosze o pomoc Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline PanSilent
05.03.2016, 10:24
"Jestem świeżo po formacie komputera"
Widząc te słowa i nazwę błędu od razu podejrzewam brak integracji bibliotek systemu.
Pobierz te cuda:
http://www.bitdefender.com/files/Knowled...e/dlls.zip
I w swoim folderze z systemem (C:/Windows/System32) podmień na te pobrane.
Warto jednak zachować stare pliki w przypadku błędu.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline raadosuaF
05.03.2016, 14:19
(05.03.2016 10:24)PanSilent napisał(a):  "Jestem świeżo po formacie komputera"
Widząc te słowa i nazwę błędu od razu podejrzewam brak integracji bibliotek systemu.
Pobierz te cuda:
http://www.bitdefender.com/files/Knowled...e/dlls.zip
I w swoim folderze z systemem (C:/Windows/System32) podmień na te pobrane.
Warto jednak zachować stare pliki w przypadku błędu.

Wkleiłem ale nic nie pomogło :/
Offline EKaspar
05.03.2016, 17:55
Ja nie rozumiem, po co wy macie Smite'a na Steamie, zajmuje więcej miejsca i wcale nie jest lepszy, wywal to stamtąd, usuń wszystkie pliki gry, zainstaluj sterowniki kart graficznych i innych i pobierz na raz i zainstaluj normalnie, jak nie odpali to trudno, masz coś zjebane.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Zapraszam do klanu Kolonia (KOLPL) Uśmiech Posiadamy własny kanał na Teamspeaku i aktywnych graczy
Offline raadosuaF
05.03.2016, 21:05
(05.03.2016 17:55)EKaspar napisał(a):  Ja nie rozumiem, po co wy macie Smite'a na Steamie, zajmuje więcej miejsca i wcale nie jest lepszy, wywal to stamtąd, usuń wszystkie pliki gry, zainstaluj sterowniki kart graficznych i innych i pobierz na raz i zainstaluj normalnie, jak nie odpali to trudno, masz coś zjebane.

Przez ponad rok grałem bez Steam ale jak już dodali Smite to pomyślałem, że jest to nawet fajne. Lepsza komunikacja ze znajomymi + osiągnięcia które wręcz uwielbiam Tongue. A co do sterowników to dzięki za rade, spróbuje przeinstalowac. Jak nie zadziała to trzeba bedzie grac bez Steama.
Offline EKaspar
05.03.2016, 21:13
(05.03.2016 21:05)raadosuaF napisał(a):  
(05.03.2016 17:55)EKaspar napisał(a):  Ja nie rozumiem, po co wy macie Smite'a na Steamie, zajmuje więcej miejsca i wcale nie jest lepszy, wywal to stamtąd, usuń wszystkie pliki gry, zainstaluj sterowniki kart graficznych i innych i pobierz na raz i zainstaluj normalnie, jak nie odpali to trudno, masz coś zjebane.

Przez ponad rok grałem bez Steam ale jak już dodali Smite to pomyślałem, że jest to nawet fajne. Lepsza komunikacja ze znajomymi + osiągnięcia które wręcz uwielbiam Tongue. A co do sterowników to dzięki za rade, spróbuje przeinstalowac. Jak nie zadziała to trzeba bedzie grac bez Steama.

Lepsza komunikacja ze znajomymi to jest przez Curse oraz TS, tak jak w moim klanie chociażby, a sterowniki warto mieć najnowsze. Polecam też przestawienie całej grafiki pod wydajność kosztem jakości. Pozdrawiam
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Zapraszam do klanu Kolonia (KOLPL) Uśmiech Posiadamy własny kanał na Teamspeaku i aktywnych graczy
Offline raadosuaF
05.03.2016, 21:23
(05.03.2016 21:13)EKaspar napisał(a):  
(05.03.2016 21:05)raadosuaF napisał(a):  

Lepsza komunikacja ze znajomymi to jest przez Curse oraz TS, tak jak w moim klanie chociażby, a sterowniki warto mieć najnowsze. Polecam też przestawienie całej grafiki pod wydajność kosztem jakości. Pozdrawiam
Chodzi mi ogólnie o to, że jak jestem na Steam to znajomi wiedzą kiedy jestem online. Do komunikacji uzywamy TS'a oczywiscie. Z wydajnością gry tez nigdy problemów nie miałem. Obecnie problemem jest jej włączenie Duży Uśmiech
Offline EKaspar
06.03.2016, 02:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.03.2016 02:21 przez EKaspar.)
Przez Curse też widzisz kto jest w grze, ponadto łączy cię w grze z innymi którzy mają curse, można też przed grą się połączyć. A apropos wydajności, to nie dość że jest większa ilość klatek na sec, to niektóre problemy graficzne, które blokują włączenie się gry także są naprawione. Jak już włączysz grę, to zapraszam ciebie i kolegów do klanu ProTuned Uśmiech