Logowanie >> RejestracjaAnkieta: co myslisz o celtyckim panteonie
głupi pomysł
genialny pomysł
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fikcyjni bogowie
Offline Percy12pl
07.10.2016, 19:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2016 21:07 przez Percy12pl.)
Post: #1
Witajcie drodzy gracze. Chciałbym aby jeżeli macie jakiś genialny pomysł, na bogów którzy powinni pojawić się w Smite, lub waszych kompletnie wymyślonych, możecie napisać wasze pomysły
No, więc może ja zacznę.
Vanadar
Tytan stworzenia
[Obrazek: 127972.jpg]
typ. walczący wręcz, fizyczny
rola. zabójca
rasa. fikcyjny
plusy. dużo życia, dobre umiejętności
opis
Vanadar, tytan stworzenia, był jednym z wielu dzieci słońca i księżyca. Oczywiście wkrótce ożenił się z Evraią tytanidą ładu. Do jego najsławniejszych czynów, należało pokonanie rządzącej w uw czas mocy i stworzenie ludzkości.

Kiedy słońce wzeszło na nieboskłon, zapowiadało się na dobry i radosny dzień. Jednak Haliedes widział, że chociaż rządził, a jego ład i porządek szerzył się na świecie, tytani zamieszkujący niebiosa niebyli dosyć uporządkowani. Bliskość chaosu dawała się we znaki. Haliedes wraz z księżycem, Nyksyfae, ustalili jedno, zamrozili tytanów. Tylko dwaj uszli z życiem-Vanadar i Evraia zrodzili oni ród tytanów, i stanęli do walki ze złem. Po wygranej walce, odmrozili zmrożonych tytanów i przejęli władze nad światem. Niestety większość z nich przeszło na złą strone. Po uporaniu się z nimi zapanowała równowaga.

Jednak wojna bogów szerzy co raz większy chaos, czy przezwycięży on ład, który łączy się w równowagę? Vanadar musi znów stanąć w obronie wszechświata inaczej równowaga zostanie zakłócona.

Skille.
bierna-walka z chaosem-kiedy Vanadar znajduje się w pewnej odległości od przeciwnika osłabia jego szybkość chodzenia i atakowania.

1-stworzenie ludzkości-Vanadar przywołuje kilka minionów.

2-tornado mieczy-Vanadar kręci się wokół siebie zadając pobliskim stworzeniom obrażenia

3-kula ognia-Vanadar strzela kule ognia, która przez 5 sekund zadaje co sekunde obrażenia

4-podróż tunelem-Vanadar spada pod ziemie i przekopuje się przez ziemie.

To wszystko jeśli chodzi o mnie, czekam na inne propozycje.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ ---
Człowiek biedny wymaga od innych, człowiek bogaty wymaga od siebie, człowiek mądry wymaga od swojej mądrości
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Percy12pl
07.10.2016, 21:01
Post: #2
Nikt nie odpowiada to pomęczę was troche moimi pomysłami.
Rhiannon
Boski jeździec
[Obrazek: 4a2493d6b054db4676f72d156f783441.jpg]

typ. walczący wręcz, fizyczny
rola. wojownik
rasa. celtycka
plusy. duża szybkość i atak.

opis.
Pwyll pierwszy raz spotkał Rhiannon, gdy pojawiła się jako zjawa odziana w złoto i jadąca na perlistym koniu. Pwyll wysłał za nią swych jeźdźców, ale uciekała zbyt szybko, aby mogli ją schwytać. Po trzech dniach Pwyll zdołał z nią porozmawiać. Oboje byli dla siebie stworzeni, jednak Riannon była już przyrzeczona Gwawlowi. Odrzuciła jego zaloty, co rozwścieczyło ojca zalotnika, który obłożył klątwą ród Pwylla. Z tego powodu Riannon przez lata nie mogła mieć dzieci, zaś po urodzeniu syna została niesłusznie oskarżona o zjedzenie swego dziecka - trzydniowe niemowlę zostało porwane przez jednego z odrzuconych zalotników matki. Opiekowały się nim dwórki Rhiannon, które, gdy ich pani spała, posmarowały ją krwią szczenięcia, aby odsunąć od siebie podejrzenia.

Dziecko znalazł w swej stajni król Teirnyon, on i jego żona adoptowali je nadając mu imię - Gwri, "Złote Włosy". Gdy dziecko osiągnęło wiek dorosły, otrzymało źrebaka, który zaprowadził Teyrnona do stajni. Król dowiedział się, kim jest dziecko i zwrócił je Pwyllowi i Rhiannon, która nazwała je Pryderi, co znaczy "Zmartwienie", gdyż przez cały czas jego nieobecności jej życie było pasmem udręk - fałszywie oskarżona o zamordowanie syna musiała w formie pokuty siedzieć przy bramie zamku Pwylla i opowiadać nieznajomym o swej zbrodni, po czym wnosiła ich na swych plecach do pałacu.

Po śmierci Pwylla, Riannon poślubiła Manawydana. Pewnego dnia zaczarowana mgła spowiła Manawydana, Riannon, syna Riannon imieniem Pryderi oraz jego żonę Cigvę. Gdy mgła opadła okazało się, że ich pałac jest opuszczony, a cały kraj wokół bezludny. Udali się więc do Anglii, gdzie Manawydan i Pryderi zarabiali na życie, pracując przy obróbce skóry. Byli tak zręczni, że miejscowi rzemieślnicy zmusili ich do wyjazdu. Po powrocie do Walii, Riannon i Pryderi w tajemniczy sposób zniknęli - gdy Manawydan i Pryderi byli na łowach, ujrzeli białego dzika, za którym ruszyli w pogoń. Pryderi i Rhiannon, dotknęli złotej misy, do której doprowadził ich dzik i zostali zaczarowani. Cigva i Manawydan aby przeżyć usiłowali siać pszenicę, jednak myszy spustoszyły im pola. Manawydan złapał jednego z gryzoni i chciał go zabić, jednak przechodzący obok nieznajomy za życie myszy był gotów dać mu to, co tylko zażąda. Manawydan poprosił o powrót Riannon i Pryderi'ego. Nieznajomy przyjął prośbę i przedstawił się jako Llwyd, czarownik i przyjaciel Gwawla. Mysz naprawdę była żoną Llwyda. Czar prysł i Riannon wraz z synem powrócili do normalnej postaci.

Jednak gdy nastała wojna bogów Rhiannon powraca by walczyć za celtów i wartości, które zna i kocha.

Skille.
bierna-szał koni-kiedy Rhiannon otrzymuje obrażenia jej szybkość ataku wzrasta.

1-leczenie-Rhiannon leczy pobliskich sojuszników.

2-śpiew ptaków-Rhiannon wysyła swoje ptaki do celu, który dostaje stoona.

3-duchowa poświata-Rhiannon tworzy na 10 sekund dwie kopie samej siebie, atakujące cel jej ataków, ale zadające 2 razy mniejsze obrażenia.

4-nekromancja-Rhiannon może wskrzesić na 20 sekund sojuszniczego boga
______________________________________________________________________________________________________________________________________ ---
Człowiek biedny wymaga od innych, człowiek bogaty wymaga od siebie, człowiek mądry wymaga od swojej mądrości
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź