Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lagi
Offline aditirex
25.02.2016, 21:08
Witam,
mam problem gdzieś od półtora miesiąca z lagami w smite. I to są o tyle dziwne lagi że np: zagram trzy mecze z pingiem 60, a później na jeden/dwa mecze mam przez cały mecz ping 150/200, a dziś mi skoczyło nawet do 400. Najlepsze jest to że podczas grania sprawdzam ping na ts a tam 20pingu i nic mi nie tnie w rozmowach, reinstalowałem smite z 2 razy też nic nie dało, wyłączyłem wszystko co mogło mi przeciążać internet i też nic. Mam smite na steamie w co wątpię żeby było problemem, w innych grach też nie zauważyłem żadnego pingu na który mógłbym się skarżyć, czy to po prostu ziemniaczane serwery hi rezu mnie trolują, plis halp bo już nerwy mi się kończą;-;.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Jedni piją, drudzy palą, trzeci biorą, a ja? Słucham.
[Obrazek: 85336072CD396C5F7854E005A2DB81A9CB5DA34A]
[Obrazek: 76561198044614489.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline Shirei
25.02.2016, 22:00
Jeśli ktoś ma problemy z fps'ami, to jeszcze mogę kombinować, że nieaktualne sterowniki, złe ustawienia grafiki itd. ale chłopcze... na ping ci niestety nic nie poradzę.
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline aditirex
25.02.2016, 22:04
to smutek;-;
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty Odpowiedz cytując ten postOdpowiedź
Offline EKaspar
25.02.2016, 23:32
Ja mam świetne sposoby na fpsy, jak ktoś chce wiedzieć, niech mnie złapie w grze, czy na TSie
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Zapraszam do klanu ProTuned (POLPT) Uśmiech Posiadamy własny kanał na Teamspeaku i aktywnych graczy
Offline MadDog
26.02.2016, 11:37
Znając własne doświadczenie to wina dostawcy internetu Oczko
Offline Vizart
26.02.2016, 11:52
A ja uważam że to może mieć związek ze steamem właśnie.
Słyszalem już kilka razy że coś szwankuje właśnie przez smite w steamie