Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z instalacja
Offline an1997
13.04.2013, 15:49
mam pewien problem,ktory zaczol sie pojawiac od poprzedniego patha mianowicie po sciagnienciu rozpoczyna sie instalacja i w około 10 % instalacji przerywa ją i od nowa sciąga gre

prosze o pomoc

Wideo z problemem
http://www.youtube.com/watch?v=hIyI0_d2NP4
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
termik
13.04.2013, 19:26
A czemu nie zostawisz launchera włączonego?

Widocznie coś tam źle pobrał i musi pobrać jeszcze raz, a może i nawet całą grę musi od nowa pobrać. Pewnie jakieś corrupted pliki.
Offline an1997
17.04.2013, 17:38
mam laptopa wiec nie bylo problemem zostawic go na całe 2 dni wlaczonogi i nadal nic bez roznicy
termik
18.04.2013, 20:24
Niestety ja nie mam pojęcia co można tu zrobić.

Możesz próbować jeszcze usunąć wszystkie pliki, odinstalować Hi-Rez packi, SMITE'a Revo Uninstallerem, potem pobrać na nowo.
Albo pisać do supportu.
Offline Crazycow
26.06.2013, 20:11
Witam, odkopuję wątek aby nie tworzyć spamu tworząc następny.

Jestem w identycznej sytuacji co założyciel tematu.Parę dni temu udało mi się pobrać za pierwszym razem Smite'a, pograłem parę godzin bez większych problemów, wyszedł nowy patch i od tego momentu gra zaczęła się wyłączać w środku meczu (smite.exe has stopped working).Postanowiłem, za poradą mądrych głów naprawić grę przez launcher a następnie użyć opcji reinstall, ponieważ naprawianie ciągnęło się już parę godzin.

Teraz za każdym razem gdy cała gra zostanie zassana na dysk powtarza się scenariusz z tego filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=hIyI0_d2NP4
-gra pobiera się cała, client sprawdza pobrane pliki a później instaluje je na dysk czasami gra zaczyna się pobierać na 5-10% niekiedy dochodzi nawet do 60-80%.

Próbowałem:
-zostawić launchera samemu sobie (po dwóch pełnych dniach nadal nie udało mi się zainstalować gry)
-poprosiłem operatora o sprawdzenie mojego połączenia internetowego-wszystko powinno działać, mimo to zresetowałem router.
-zaktualizować sterowniki karty sieciowej, graficznej itd.
-ściągnałem launchera z innego źródła
-dodać client HiRez do wyjątków w firewallu, wyłączyć antywirus
-otwierać launchera jako administrator
-zmienić dysk na który pobierany jest client

Jeżeli ktoś był w mojej sytuacji i znalazł rozwiązanie problemu lub zwyczajnie wie co może być przyczyną pobierania gry ciągle od nowa byłbym bardzo wdzięczny.Nie wierzę, że jest to wina ściągnięcia błędnych plików-mam problemy z pobieraniem jedynie Smite.
Offline Shirei
26.06.2013, 23:30
Settings>Troubleshooting&Diagnostic>Repair. Spróbuj, mam nadzieję, że pomoże. Jeśli chodzi o to, gdzie w to wejść: Włączasz Launcher i u góry masz zębatkę, a nastepnie musisz tylko znaleźć ikonę z napisem "Diagnostic", po czym ikonę z napisem "Repair".
______________________________________________________________________________________________________________________________________
[Obrazek: Hgd11re.jpg]
Reflink: Tutaj - Click
Odwiedź stronę użytkownika Strona Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty