Logowanie >> Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z smite
Offline Niepokorny
22.04.2014, 16:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2014 17:34 przez Niepokorny.)
Witam, mam problem taki gdyż ciągle mi się łączy z authentication service i nie mogę nic zrobić. Tak jak na zdjęciu poniżej.

[Obrazek: Beztytuup_exaqprx.png]

A tutaj screen z hi-rez diagnostics
[Obrazek: Beztytuup_exaqxxn.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty
Offline RiRoQ
22.04.2014, 21:32
Możliwe że zapora albo AV Ci blokuje połączenie ... lub jest jeszcze jedna wersja że masz zablokowane porty na których pracuje SMITE taki oto problem miałem w interQ ale wiem że nie którzy dostawcy internetu też mają po blokowane część portów... zaczął bym od próby administratora i zgodności potem reinstal a jeśli i to nie pomoże to na google musisz sie rozejrzeć na jakich portach leci SMITE a potem sprawdzenia na pierwszej lepszej stronce czy te oto porty są odblokowane.
______________________________________________________________________________________________________________________________________ On to bowiem gdy dobrowolnie wydając się na mękę, wziął klawiaturę i myszkę i uruchamiając launcher-a przemówił:
Bierzcie i grajcie w SMITE-a to są bowiem Bogowie wasi którzy za was będą wydani. Anioł
Znajdź wszystkie posty użytkownikaMoje Posty